-34%

CANTE PER TABLET 8″ PLATINET DUO BROWN & LIME


    CANTE PER TABLET 8″ PLATINET DUO BROWN & LIME

  • Për të gjithë modelet me madhësi deri në 8″
  • Ngjyra BROWN & LIME

Kodi i produktit: CT002A2M

990 L 1490 L

Kodi i produktit

CT002A2M

Marka

PLATINET

Modeli

DUO

Përdorimi

Për të gjithë modelet me madhësi deri në 8"

Ngjyra

BROWN & LIME

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.