fbpx
-20%

CANTE PER TABLET 7″ PLATINET DUO BLUE & BLACK


    CANTE PER TABLET 7″ PLATINET DUO BLUE & BLACK

  • Për të gjithë modelet me madhësi deri në 7″
  • Ngjyra BLUE & BLACK

Kodi i produktit: CT001A2M

950 L 1,190 L

Kodi i produktit

CT001A2M

Marka

PLATINET

Modeli

DUO

Përdorimi

Për të gjithë modelet me madhësi deri në 7"

Ngjyra

BLUE & BLACK

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.