-24%
,

ÇANTË LAPTOPI PËR FEMRA 15.6″ PLATINET FELT COLLECTION BROWN


    ÇANTË LAPTOPI PËR FEMRA 15.6″ PLATINET FELT COLLECTION BROWN

  • Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6″
  • Xhep i veçantë për tabletë 10″
  • Hapësirë ​​për sendet personale
  • Materiali Imitim lëkure
  • Ngjyra BROWN

Kodi i produktit: CA001A2M

1890 L 2490 L

Kodi i produktit

CA001A2M

Marka

PLATINET

Modeli

FELT COLLECTION BROWN

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6"

Materiali

Imitim lëkure

Ngjyra

BROWN

Garancia

72 orë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.