-20%
, ,

CANTE LAPTOPI SHPINE 15.6″ WHITE SHARK RUKSAK GBP-007 RANGER BLACK


    CANTE LAPTOPI SHPINE 15.6″ WHITE SHARK RUKSAK GBP-007 RANGER

  • Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6″
  • Material Poliester
  • Ngjyra e zezë

Kodi i produktit: CA016E2L

1990 L 2490 L

Kodi i produktit

CA016E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

RUKSAK GBP-007 RANGER

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6"

Materiali

Poliester

Ngjyra

E zezë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.