-35%
,

CANTE LAPTOPI SHPINE 15.6″ TELLUR ANTI-THEFT V2 TLL611212 BLACK


    CANTE LAPTOPI SHPINE 15.6″ TELLUR ANTI-THEFT V2 TLL611222 BLACK

  • Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6″
  • Material Rezistent ndaj ujit
  • Kundër vjedhjes. Bllokim sigurie. Port karikimi USB

Kodi i produktit: CA001P2T

4390 L 6790 L

Kodi i produktit

CA001P2T

Marka

TELLUR

Modeli

ANTI-THEFT V2 TLL611222

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6"

Materiali

Rezistent ndaj ujit

Të tjera

Kundër vjedhjes. Bllokim sigurie. Port karikimi USB

Ngjyra

Black

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.