-20%

CANTE LAPTOPI SHPINE 15.6″ SBOX CALIFORNIA NSS-19143 BLACK


    CANTE LAPTOPI SHPINE 15.6″ SBOX CALIFORNIA NSS-19143 BLACK

  • Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6″
  • Material Poliester
  • Ngjyra BLACK

Kodi i produktit: CA021E2L

1990 L 2490 L

Kodi i produktit

CA021E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

CALIFORNIA NSS-19143

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6"

Materiali

Poliester

Ngjyra

Black

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.