-19%
, ,

CANTE LAPTOPI GAMING SHPINE 15.6″ WHITE SHARK RUKSAK GBP-006 SCOUT BLACK


    CANTE LAPTOPI GAMING SHPINE 15.6″ WHITE SHARK RUKSAK GBP-006 SCOUT BLACK

  • Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6″
  • Material Poliester
  • Ngjyra e Black

Kodi i produktit: CA019E2L

2190 L 2690 L

Kodi i produktit

CA019E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

RUKSAK GBP-006 SCOUT

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6"

Materiali

Poliester

Ngjyra

Black

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.