fbpx
-18%
,

ÇANTË LAPTOPI 17.3″ SBOX WALL STREET NSS-88120

Disponueshmëria:

S’ka stok


    ÇANTË LAPTOPI 17.3″ SBOX WALL STREET NSS-88120

  • Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 17.3″
  • Material Nylon
  • Ngjyra e zezë

Kodi i produktit: CA015E2L

2,690 L 3,290 L

S’ka stok

Kodi i produktit

CA015E2L

Marka

SBOX

Modeli

WALL STREET NSS-88120

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 17.3"

Materiali

Nylon

Ngjyra

E zezë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.