-14%
, ,

ÇANTË LAPTOPI 17.3″ SBOX TEXAS NSS-19072

Disponueshmëria:

S’ka stok


    ÇANTË LAPTOPI 17.3″ SBOX TEXAS NSS-19072

  • Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 17.3″
  • Materiali Poliester
  • Ngjyra Black

Kodi i produktit: CA011E2L

3190 L 3690 L

S’ka stok

Kodi i produktit

CA011E2L

Marka

SBOX

Modeli

TEXAS NSS-19072

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 17.3"

Materiali

Poliester

Ngjyra

Black

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.