-29%
, ,

ÇANTË LAPTOPI 17.3″ HP T0E18AA

Disponueshmëria:

S’ka stok


    ÇANTË LAPTOPI 17.3″ HP T0E18AA*

  • Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 17.3″
  • Materiali Poliester
  • Ngjyra gri

Kodi i produktit: CA002E2L

2490 L 3490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

CA002E2L

Marka

HP

Modeli

T0E18AA

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 17.3"

Materiali

Poliester

Ngjyra

Gri

Garancia

72 orë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.