fbpx
-18%
, ,

ÇANTË LAPTOPI 16″ WHITE SHARK BACKPACK GBP-009 TROOPER


    ÇANTË LAPTOPI 16″ WHITE SHARK BACKPACK GBP-009 TROOPER

  • Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 16″
  • Ngjyra BLACK
  • Rezistente ndaj ujit

Kodi i produktit: BPEL1

4,490 L 5,490 L

Kodi i produktit

BPEL1

Marka

WHITE SHARK

Modeli

BACKPACK GBP-009 TROOPER

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 16"

Rezistente ndaj ujit

PO

Ngjyra

Black

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.