-22%
,

ÇANTË LAPTOPI 16″ TRUST PRIMO 21551


    ÇANTË LAPTOPI 16″ TRUST PRIMO 21551

  • Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 16″
  • Material poliester
  • Ngjyra e zezë

Kodi i produktit: CA013E2L

2190 L 2790 L

Kodi i produktit

CA013E2L

Marka

TRUST

Modeli

PRIMO 21551

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 16"

Materiali

Poliester

Ngjyra

E zezë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.