-17%
,

ÇANTË LAPTOPI 16″ TRUST ATLANTA 21080


    ÇANTË LAPTOPI 16″ TRUST ATLANTA 21080

  • Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 16″
  • Material poliester
  • Ngjyra e zezë

Kodi i produktit: CA012E2L

1990 L 2390 L

Kodi i produktit

CA012E2L

Marka

TRUST

Modeli

ATLANTA 21080

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 16"

Materiali

Poliester

Ngjyra

E zezë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.