-17%
, ,

ÇANTË LAPTOPI 15.6″ WASHINGTON

Disponueshmëria:

S’ka stok


    ÇANTË LAPTOPI 15.6″ WASHINGTON*

  • Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6″
  • Materiali Poliester
  • Ngjyra E zezë

Kodi i produktit: CA001E2L

2490 L 2990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

CA001E2L

Marka

SBOX

Modeli

WASHINGTON

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6"

Materiali

Poliester

Ngjyra

E zezë

Garancia

72 orë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.