fbpx
-23%

CANTE LAPTOPI 15.6″ SBOX NSS-35117 ATHENS BLACK


    CANTE LAPTOPI 15.6″ SBOX NSS-35117 ATHENS BLACK

  • Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6″
  • Material Poliester
  • Ngjyra BLACK

Kodi i produktit: CAEL2

2,290 L 2,990 L

Kodi i produktit

CAEL2

Marka

SBOX

Modeli

NSS-35117 ATHENS

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6"

Materiali

Poliester

Ngjyra

Black

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.