-20%
,

CANTE LAPTOPI 15.6″ SBOX COPENHAGEN NSS-35100

Disponueshmëria:

S’ka stok


    CANTE LAPTOPI 15.6″ SBOX COPENHAGEN NSS-35100

  • Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6″
  • Material Poliester
  • Ngjyra e zezë

Kodi i produktit: CA022E2L

1990 L 2490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

CA022E2L

Marka

SBOX

Modeli

COPENHAGEN NSS-35100

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6"

Materiali

Poliester

Ngjyra

E zezë

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.