fbpx
-18%
,

CANTE LAPTOPI 15.6″ LENOVO BACKPACK B510 GX40Q75214


    ÇANTË LAPTOPI 15.6″ LENOVO BACKPACK B510 GX40Q75214

  • Marka LENOVO
  • Modeli B510 GX40Q75214
  • Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6″
  • Rezistente ndaj ujit
  • Ngjyra BLACK

Kodi i produktit: BPEL2

4,490 L 5,490 L

Kodi i produktit

BPEL2

Marka

LENOVO

Modeli

B510 GX40Q75214

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6"

Rezistente ndaj ujit

PO

Ngjyra

Black

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.