-14%
,

ÇANTË LAPTOPI 15.6″ HP VALUE BACKPACK K0B39AA

Disponueshmëria:

S’ka stok


    ÇANTË LAPTOPI 15.6″ HP VALUE BACKPACK K0B39AA

  • Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6″
  • Ngjyra Gri

Kodi i produktit: CA010E2L

2990 L 3490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

CA010E2L

Marka

HP

Modeli

VALUE BACKPACK K0B39AA

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6"

Ngjyra

Gri

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.