fbpx
-20%
, , , ,

BYZYLYK UNISEX ME GUR NATYRAL


    BYZYLYK UNISEX ME GUR NATYRAL*

  • Materiali gur natyral Angelite, Turquoise & Agate
  • Madhësia e gurit 8mm
  • Dhuratë ideale për Dasma, Ditëlindje, Përvjetor, Veshje ditore

Kodi i produktit: BYU0002A2X

790 L 990 L

Kodi i produktit

BYU0002A2X

Materiali

Agate, Angelite, Turquoise

Madhësia e gurit

8mm

Të tjera

Dhuratë ideale për Dasma, Ditëlindje, Përvjetor, Veshje ditore

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.