, , , ,

BYZYLYK UNISEX 12 SHENJAT E HOROSKOPIT


    BYZYLYK UNISEX 12 SHENJAT E HOROSKOPIT*

  • Materiali aliazh dhe lëkurë
  • Gjatësia rreth 20 cm
  • Dhuratë ideale për Dasma, Ditëlindje, Përvjetor, Veshje ditore

Kodi i produktit: BYU0001A2X

790 L

Kodi i produktit

BYU0001A2X

Gjatësia

20 cm

Materiali

Aliazh & Lëkurë

Shenja

Akrepi, Binjaket, Bricjapi, Dashi, Demi, Gaforrja, Luani, Peshorja, Peshqit, Shigjetari, Ujori, Virgjeresha

Të tjera

Dhuratë ideale për Dasma, Ditëlindje, Përvjetor, Veshje ditore

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.