-25%
, ,

BYZYLYK PER FEMRA BYF0010A2X ARGJEND

Disponueshmëria:

S’ka stok


    BYZYLYK PER FEMRA BYF0010A2X ARGJEND*

  • Produkt i punuar me argjend

Kodi i produktit: BYF0010A2X

1490 L 1990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

BYF0010A2X

Materiali

Argjend 925

Të tjera

Produkt i punuar me argjend

Ngjyra

E bardhë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.