-20%
, ,

BYZYLYK PER FEMRA BYF0001A2X 21 CM

Disponueshmëria:

S’ka stok


    BYZYLYK PER FEMRA BYF0001A2X 21 CM*

  • Produkt i larë në argjend

Kodi i produktit: BYF0001A2X

1190 L 1490 L

S’ka stok

BYZYLYK PER FEMRA BYF0001A2X 21 CM

Kodi i produktit

BYF0001A2X

Marka

NO NAME

Modeli

BYF0001A2X

Gjatësia

21 cm

Ngjyra

Blu

Të tjera

Produkt i larë në argjend

Materiali

Aliazh zinku

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.