-17%
,

BRONZEA SUN SPRAY SPF 50+ 150 ML


  BRONZEA SUN SPRAY SPF 50+ 150 ML

 • Spray Dielli SPF 50+ Bronzea
 • Spray dielli me bazë qumësht, mjaltë, karrota dhe papaja e butë, i lehtë dhe i përshtatshëm për të gjithë familjen për mbrojtjen nga rrezet UVA dhe UVB.
  Siguron nxirje perfekte dhe shmang:
  – djegien nga dielli
  – eritemën
  – si dhe cdo lloj irritimi

  Mjalti siguron hidratimin e duhur për lëkurën
  Karrota stimulon nxirje të njëtrajtshme
  Papaja ndihmon në shmangien e njollave të diellit.

  I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Nuk lë njolla të bardha.

Kodi i produktit: SC015M2S

2890 L 3490 L

7470 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

SC015M2S

Marka

BRONZEA

Përshkrimi

 • Spray Dielli SPF 50+ Bronzea
 • Spray dielli me bazë qumësht, mjaltë, karrota dhe papaja e butë, i lehtë dhe i përshtatshëm për të gjithë familjen për mbrojtjen nga rrezet UVA dhe UVB.
  Siguron nxirje perfekte dhe shmang:
  – djegien nga dielli
  – eritemën
  – si dhe cdo lloj irritimi

  Mjalti siguron hidratimin e duhur për lëkurën
  Karrota stimulon nxirje të njëtrajtshme
  Papaja ndihmon në shmangien e njollave të diellit.

  I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Nuk lë njolla të bardha.

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.