-22%
,

BRONZEA SUN OIL 200 ML


    BRONZEA SUN OIL 200 ML

  • Vaj dielli Bronzea
  • Ky vaj dielli absorbohet shpejt dhe është i përshtatshëm për të ushqyer lëkurën e trupit dhe flokët e dëmtuar nga dielli. Formuluar me vaj lajthie, jojoba dhe bajame, si dhe vaj novator me qumështin e gjembave, siguron mbrojtjen dhe ushqimin e duhur.

Kodi i produktit: SC011M2S

2090 L 2690 L

6770 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

SC011M2S

Marka

BRONZEA

Përshkrimi

  • Vaj dielli Bronzea/li>
  • Ky vaj dielli absorbohet shpejt dhe është i përshtatshëm për të ushqyer lëkurën e trupit dhe flokët e dëmtuar nga dielli. Formuluar me vaj lajthie, jojoba dhe bajame, si dhe vaj novator me qumështin e gjembave, siguron mbrojtjen dhe ushqimin e duhur.

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.