-17%
,

BRONZEA SUN CREAM SPF 30+ 150 ML


    BRONZEA SUN CREAM SPF 30+ 150 ML

  • Krem dielli SPF 30+ Bronzea
  • Krem dielli i përshtatshëm për të gjithë familjen, mbron nga rrezet UVA/UVB.
    Formuluar me Karrota, Mjaltë dhe Papaja, siguron një përthithje perfekte nga lëkura dhe mbrojtje ideale. Siguron mbrojtje të gjatë pa lënë njolla të bardha.

Kodi i produktit: SC017M2S

2490 L 2990 L

8070 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

SC017M2S

Marka

BRONZEA

Përshkrimi

  • Krem dielli SPF 30+ Bronzea
  • Krem dielli i përshtatshëm për të gjithë familjen, mbron nga rrezet UVA/UVB.
    Formuluar me Karrota, Mjaltë dhe Papaja, siguron një përthithje perfekte nga lëkura dhe mbrojtje ideale. Siguron mbrojtje të gjatë pa lënë njolla të bardha.

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.