-28%
,

BRONZEA SOLAR WATER 150 ML

Disponueshmëria:

S’ka stok


  BRONZEA SOLAR WATER 150 ML

 • Ujë Solar Bronzea
 • Ujë për mbrojtje nga dielli, i përshtatshëm për të freskuar lëkurën
  gjatë ekspozimit të diellit.Një formulë e lehtë dhe delikate e bazuar në Aloe Vera, Calendula dhe Bisabolol me një veprim qetësues dhe freskues për fytyrën dhe trupin, me një aromë natyrale të mrekullueshme.

Kodi i produktit: SC012M2S

1790 L 2490 L

S’ka stok

  7070 L për 3 produkt(e)
  Kodi i produktit

  SC012M2S

  Marka

  BRONZEA

  Përshkrimi

  • Ujë Solar Bronzea
  • Ujë për mbrojtje nga dielli, i përshtatshëm për të freskuar lëkurën
   gjatë ekspozimit të diellit.Një formulë e lehtë dhe delikate e bazuar në Aloe Vera, Calendula dhe Bisabolol me një veprim qetësues dhe freskues për fytyrën dhe trupin, me një aromë natyrale të mrekullueshme.

  0.0 përgjithshëm
  0
  0
  0
  0
  0

  Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

  Ende nuk ka asnjë koment.