fbpx
-20%
, ,

BRONZEA FACE SUNCREAM SPF 50+ 50 ML

Disponueshmëria:

S’ka stok


    BRONZEA FACE SUNCREAM SPF 50+ 50 ML

  • Krem fytyre SPF 50+, kundra njollave me acid hialuronik.
  • Ky krem për fytyrën me acid hialuronik me peshë molekulare 3, hidraton, forcon dhe mbron lëkurën nga rrezet UVA/UVB. Falë ingredientëve që ka si mjalti, karrota dhe papaja siguron mbrojtje të gjatë pa lënë njolla të bardha.

Kodi i produktit: SC018M2S

3,190 L 3,990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SC018M2S

Marka

BRONZEA

Përshkrimi

  • Krem fytyre SPF 50+, kundra njollave me acid hialuronik.
  • Ky krem për fytyrën me acid hialuronik me peshë molekulare 3, hidraton, forcon dhe mbron lëkurën nga rrezet UVA/UVB. Falë ingredientëve që ka si mjalti, karrota dhe papaja siguron mbrojtje të gjatë pa lënë njolla të bardha.

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.