-20%
, ,

BRONZEA FACE SUNCREAM SPF 50+ 50 ML

Availability:

S’ka stok


    BRONZEA FACE SUNCREAM SPF 50+ 50 ML

  • Krem fytyre SPF 50+, kundra njollave me acid hialuronik.
  • Ky krem për fytyrën me acid hialuronik me peshë molekulare 3, hidraton, forcon dhe mbron lëkurën nga rrezet UVA/UVB. Falë ingredientëve që ka si mjalti, karrota dhe papaja siguron mbrojtje të gjatë pa lënë njolla të bardha.

Kodi i produktit: SC018M2S

3,190 L 3,990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SC018M2S

Marka

BRONZEA

Përshkrimi

  • Krem fytyre SPF 50+, kundra njollave me acid hialuronik.
  • Ky krem për fytyrën me acid hialuronik me peshë molekulare 3, hidraton, forcon dhe mbron lëkurën nga rrezet UVA/UVB. Falë ingredientëve që ka si mjalti, karrota dhe papaja siguron mbrojtje të gjatë pa lënë njolla të bardha.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.