-24%
,

BRONZEA AFTER SUN SHOWER GEL 500 ML


  BRONZEA AFTER SUN SHOWER GEL 500 ML

 • Kremi Bronzea, për përdorim pas ekspozimit në diell
 • Ky krem dielli freskues, hidratues dhe ushqyes është trajtimi i përsosur pas ekspozimit në diell.
  -Aloe Vera siguron veprim qetësues
  -Mjalti ka efekte hidratuese
  -Gjalpi Shea dhe Argani ushqejnë lëkurën
  Kombinimi i tyre rigjeneron lëkurën ndërsa redukton skuqjen e lëkurës.

Kodi i produktit: SC013M2S

1890 L 2490 L

5770 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

SC013M2S

Marka

BRONZEA

Përshkrimi

 • Kremi Bronzea, për përdorim pas ekspozimit në diell
 • Ky krem dielli freskues, hidratues dhe ushqyes është trajtimi i përsosur pas ekspozimit në diell.
  -Aloe Vera siguron veprim qetësues
  -Mjalti ka efekte hidratuese
  -Gjalpi Shea dhe Argani ushqejnë lëkurën
  Kombinimi i tyre rigjeneron lëkurën ndërsa redukton skuqjen e lëkurës.

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.