-10%
, ,

Bomberi dhe lojtari reserve – Philip Osbourne


  Bomberi dhe lojtari reserve – Philip Osbourne

 • Formati Libër
 • Autori Philip Osbourne
 • Përkthyesi Erion Kristo
 • Gjinia Roman
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2019
 • Faqe 145
 • Shtëpia botuese Argeta LMG
 • ISBN 9789928192998

Kodi i produktit: LBP16

620 L 690 L

Prej shume kohësh ata kanë qenë lojtare rezervë dhe meri presin rastin e duhur për të treguar se sa u vlen lekura. Ata duan shpagim dhe duan t’u tregojne te gjithëve se ngrohësit e stolit janë kampionë të vërtetë në fushë dhe në jetë

Kodi i produktit

LBP16

Formati

Libër

Autori

Philip Osbourne

Përkthyesi

Erion Kristo

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2019

Faqe

145

Shtëpia botuese

Argeta LMG

ISBN

9789928192998