fbpx
-20%
,

BOKSE WHITE SHARK GSP-968 MOOD 2.2


  BOKSE WHITE SHARK GSP-968 MOOD 2.2

 • Marka WHITE SHARK
 • Modeli GSP-968 MOOD
 • Ndjeshmëria 85 dB
 • Frekuenca 150 Hz – 20 kHz
 • Numri i bokseve 2
 • Numri i kanaleve 2.2
 • Fuqia 16W
 • Fuqia (RMS) 5W
 • Kontroll i volumit PO
 • Lidhjet AUX 3.5 mm, USB
 • Përdorimi Desktop, Laptop
 • Ngjyra Black, White
 • Garancia 6 Muaj
 • Si të zgjedhësh audion më të mirë? Mëso më shumë

Kodi i produktit: ABEL5

3,190 L 3,990 L

Kodi i produktit

ABEL5

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GSP-968 MOOD

Ndjeshmëria

85 dB

Frekuenca

150Hz – 20kHz

Numri i bokseve

2

Numri i kanaleve

2.2

Fuqia

16W

Fuqia (RMS)

5W

Kontroll i volumit

PO

Lidhjet

1x 3.5mm, USB

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

Black, White

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.