fbpx
-17%
,

BOKSE WHITE SHARK FLOW GSP-634 RGB 2.0


  BOKSE WHITE SHARK FLOW GSP-634 RGB 2.0

 • Marka WHITE SHARK
 • Modeli GSP-634
 • Frekuenca 160 Hz – 20 kHz
 • Numri i bokseve 2
 • Fuqia 5W
 • Fuqia (RMS) 5W
 • Kontroll i volumit PO
 • Lidhjet USB
 • RGB PO
 • Gjatësia 1.35 m
 • Desktop, Desktop, Laptop
 • Garancia 6 Muaj
 • Si të zgjedhësh audion më të mirë? Mëso më shumë

Kodi i produktit: ABEL3

2,490 L 2,990 L

Kodi i produktit

ABEL3

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GSP-634 FLOW

Ndjeshmëria

70 dB

Frekuenca

180Hz – 20kHz

Numri i bokseve

2

Fuqia

5W

Fuqia (RMS)

5W

Kontroll i volumit

PO

Lidhjet

USB

RGB

PO

Gjatësia

1.35m

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

Black

Përmasat

78 mm x 100 mm x 175 mm

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.