fbpx
-30%
,

BOKSE WHITE SHARK BEAT GSP-619 2.0 RGB


  BOKSE WHITE SHARK BEAT GSP-619 2.0 RGB

 • Marka WHITE SHARK
 • Modeli GSP-619
 • Frekuenca 160 Hz – 20 kHz
 • Numri i bokseve 2
 • Fuqia 6W
 • Fuqia (RMS) 3W
 • Kontroll i volumit PO
 • Lidhjet USB
 • RGB PO
 • Gjatësia 1.35 m
 • Desktop, Desktop, Laptop
 • Garancia 6 Muaj
 • Si të zgjedhësh audion më të mirë? Mëso më shumë

Kodi i produktit: ABEL1

1,890 L 2,690 L

Kodi i produktit

ABEL1

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GSP-619 BEAT

Ndjeshmëria

70 dB

Frekuenca

160Hz – 20kHz

Numri i bokseve

2

Fuqia

6W

Fuqia (RMS)

3W

Kontroll i volumit

PO

Lidhjet

USB

RGB

PO

Gjatësia

1.35m

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

Black

Përmasat

75 mm x 85 mm x115 mm

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.