fbpx
-15%
,

BOKSE TRUST SET YURI 2.1 SUBWOOFER 23696


• Marka TRUST
• Modeli YURI 2.1 23696
• Frekuenca 20 Hz – 20 kHz
• Numri i bokseve 2
• Numri i kanaleve 2.1
• Fuqia 120W
• Fuqia (RMS) 60W
• Fuqia Subwoofer (RMS) 30W
• Kontroll i volumit PO
• Lidhjet AUX 3.5 mm
• Përdorimi Desktop, Laptop
• Ngjyra Black
• Garancia 6 Muaj
• Kodi i produktit: SPGJ2
• Si të zgjedhësh audion më të mirë? Mëso më shumë

11,900 L 13,990 L

Kodi i produktit

SPGJ2

Marka

TRUST

Modeli

YURI 2.1 23696

Frekuenca

20Hz – 20kHz

Numri i bokseve

2

Numri i kanaleve

2.1

Fuqia

120W

Fuqia (RMS)

60W

Fuqia Subwoofer (RMS)

30W

Kontroll i volumit

PO

Lidhjet

1x 3.5mm

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

Black

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.