-29%
,

BOKSE TRUST POLO COMPACT 2.0


    BOKSE TRUST POLO COMPACT 2.0*

  • Numri i bokseve 2
  • Frekuenca 150 Hz – 20 KHz
  • Fuqia 2 x 4 W
  • Lloji i fishës Jack 3.5 mm, USB
  • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: AB006E2L

1690 L 2390 L

Kodi i produktit

AB006E2L

Marka

TRUST

Modeli

Polo Compact 2.0

Frekuenca

150 Hz – 20 kHz

Numri i bokseve

2

Numri i kanaleve

N/A

Fuqia

2 x 4W

Kontroll i volumit

PO

Lloji i fishës

Jack 3.5 mm, USB

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

E zezë

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.