-21%
,

BOKSE TRUST LETO COMPACT 2.0

(1 shqyrtim nga klient)

  BOKSE TRUST LETO COMPACT 2.0*

 • Numri i bokseve 2
 • Frekuenca 150 Hz – 20 KHz
 • Fuqia 2 x 3 W
 • Lloji i fishës Jack 3.5 mm, USB
 • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: AB005E2L

1490 L 1890 L

Kodi i produktit

AB005E2L

Marka

TRUST

Modeli

Leto Compact 2.0

Frekuenca

150 Hz – 20 kHz

Numri i bokseve

2

Numri i kanaleve

N/A

Fuqia

2 x 3W

Kontroll i volumit

PO

Lloji i fishës

Jack 3.5 mm, USB

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

E zezë

Garancia

1 Vit

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Nada R

  Produkte te specifikuar korrekt. Madje edhe me keshilluan per blerjen. Bravo

  Nada R

  • Admin

   Te lumtur qe te kemi sherbyer ne menyren me te mire.

   Admin