fbpx
-18%
,

BOKSE TRUST GXT 658 TYTAN 5.1 SURROUND 21738

Disponueshmëria:

S’ka stok


    BOKSE TRUST GXT 658 TYTAN 5.1 SURROUND 21738

  • Numri i bokseve 5
  • Numri i kanaleve 5.1
  • Fuqia 180 W
  • Fuqia (RMS) 90 W
  • Lidhjet 3.5 mm
  • Desktop, Laptop & Smart TV
  • Si të zgjedhësh audion më të mirë? Mëso më shumë

Kodi i produktit: AB024E2L

17,990 L 21,990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

AB024E2L

Marka

TRUST

Modeli

GXT 658 TYTAN 5.1

Frekuenca

20Hz – 20kHz

Numri i bokseve

5

Numri i kanaleve

5.1

Fuqia

180W

Fuqia (RMS)

90W

Kontroll i volumit

PO

Lidhjet

1x 3.5mm

Përdorimi

Desktop, Laptop, Smart TV

Ngjyra

Black

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.