-21%
,

BOKSE TRUST GXT 609 ZOXA ILLUMINATED 24070

Disponueshmëria:

S’ka stok


  BOKSE TRUST GXT 609 ZOXA ILLUMINATED 24070

 • Marka TRUST
 • Modeli ZOXA ILLUMINATED 24070
 • Frekuenca 20 Hz – 20 kHz
 • Numri i bokseve 2
 • Fuqia 12W
 • Fuqia (RMS) 6W
 • Kontroll i volumit PO
 • Lidhjet 3.5 mm & USB
 • RGB PO
 • Desktop, Laptop & Smart TV
 • Garancia 6 Muaj
 • Si të zgjedhësh audion më të mirë? Mëso më shumë

Kodi i produktit: AB025E2L

3790 L 4790 L

S’ka stok

Kodi i produktit

AB025E2L

Marka

TRUST

Modeli

GXT 609 ZOXA

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Numri i bokseve

2

Fuqia

12W

Fuqia (RMS)

6W

Kontroll i volumit

PO

Lidhjet

3.5 mm, USB

RGB

PO

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

Black

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.