fbpx
-22%
,

BOKSE TRUST GXT 606 JAVV RGB 2.0 23379


    BOKSE TRUST GXT 606 JAVV RGB 2.0 23379

  • Numri i bokseve 2
  • Numri i kanaleve 2.0
  • Fuqia: 2 x 6 W
  • Lloji i fishës Jack 3.5 mm, USB
  • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: AB018E2L

3,490 L 4,490 L

BOKSE TRUST GXT 606 JAVV RGB 2.0 23379

Bokset kanë frekuencën 160 Hz – 20 kHz, fuqia e tyre është 2 x 6 W. Mundësi përdorimi në Desktop, Laptop.

BOKSE TRUST GXT 606 JAVV RGB 2.0 23379

Çfarë duhet të dini kur blini bokse audio?

Para se të filloni të bëni blerje për një boks, përcaktoni kërkimin tuaj për atë që dëshironi. A po kërkoni diçka për t’u integruar me një smartphone ose MP3 player, një mënyrë për të marrë përvojën më të mirë të dëgjimit nga kompjuteri juaj, një sistem që ju lejon juve njëkohësisht transmetoni muzikë, apo një sistem më kompleks për të dëgjuar tinguj me cilësi të lartë në dhomën tuaj të ndenjes?

Kjo e fundit sjell me vete një mori konsideratash, jo më pak e rëndësishme është madhësia e dhomës tuaj. A është një hapësirë ​​e mbyllur? A është një dhomë e madhe e hapur? Apo jeni duke kërkuar për një sistem pa tela? Këta janë të gjithë faktorët që duhet të merren parasysh kur përpiqeni të përcaktoni boksin e duhur për ju.

Zgjidhni boksin e duhur për hapësirën

Nëse hapësira juaj e të dëgjuarit është e vogël, mund të zbuloni se bokset e mëdhenj janë thjesht shumë të fuqishëm për nevojat tuaja. Mbani mend më i madhi nuk është gjithmonë më i mirë.  Hapësira më të vogla përfitojnë nga kjo sepse tingulli nuk ka nevojë të udhëtojë aq larg, dhe reflekton përsëri shumë më shpejt.

Cili model është i përshtatshëm për ju?

Nëse keni ndërmend të lidhni boksin në një sistem stereo, do të përdorni atë me. Nga ana tjetër, bokset modern dhe pajisjet përdorin kabllo të përmirësuar ose madje funksionojnë në shtëpinë tuaj në Bluetooth ose Wi-Fi.

Ka akoma disa gjëra të tjera që duhet te dini për bokset. Nëse jeni ende të interesuar të mësoni më shumë kliko këtu.

Shiko te specifikat e produktit nëse BOKSE TRUST GXT 606 JAVV RGB 2.0 23379 janë modeli i boksit që ju po kërkoni.

Kodi i produktit

AB018E2L

Marka

TRUST

Modeli

GXT 606 JAVV RGB 2.0 23379

Frekuenca

160Hz – 20kHz

Numri i bokseve

2

Numri i kanaleve

2.0

Fuqia

2x 6W

Kontroll i volumit

PO

Lloji i fishës

Jack 3.5 mm, USB

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

E zezë

Garancia

6 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.