-13%
,

BOKSE TRUST GXT 38 TYTAN 2.1 ULTIMATE BASS 19023

Disponueshmëria:

S’ka stok


    BOKSE TRUST GXT 38 TYTAN 2.1 ULTIMATE BASS 19023

  • Numri i bokseve 2
  • Numri i kanaleve 2.1
  • Fuqia 120 W
  • Fuqia (RMS) 60 W
  • Fuqia Subwoofer (RMS) 30 W
  • Lidhjet 3.5 mm, Line-in
  • Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet & TV
  • Si të zgjedhësh audion më të mirë? Mëso më shumë

Kodi i produktit: AB023E2L

12990 L 14990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

AB023E2L

Marka

TRUST

Modeli

GXT 38 TYTAN 2.1

Frekuenca

150 Hz – 18 kHz

Numri i bokseve

2

Numri i kanaleve

2.1

Fuqia

120W

Fuqia (RMS)

60W

Fuqia Subwoofer (RMS)

30W

Kontroll i volumit

PO

Lidhjet

3.5 mm, Line-in

Përdorimi

Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet, TV

Ngjyra

BLACK & GRAY

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.