-18%

BOKSE TRUST AVORA 2.1

(1 shqyrtim nga klient)
Disponueshmëria:

S’ka stok


  BOKSE TRUST AVORA 2.1*

 • Numri i bokseve 2
 • Numri i kanaleve 2.1
 • Fuqia: 2 x 9 W
 • Lloji i fishës Jack 3.5 mm
 • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: AB001E2L

3290 L 3990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

AB001E2L

Marka

TRUST

Modeli

Avora 2.1

Frekuenca

100 Hz – 20 kHz

Numri i bokseve

2

Numri i kanaleve

2.1

Fuqia

2 x 9W

Kontroll i volumit

PO

Lloji i fishës

Jack 3.5 mm, USB

Përdorimi

Desktop, Laptop

Garancia

6 Muaj

Ngjyra

E zezë

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Erisa B

  Shërbim i shkëlqyeshëm

  Erisa B

  • Admin

   Te lumtur qe e degjojme kete. Ta gezoni

   Admin