fbpx
-18%
,

BOKSE SBOX SP-092

(1 shqyrtim nga klient)
Disponueshmëria:

S’ka stok


  BOKSE SBOX SP-092*

 • Numri i bokseve 2
 • Numri i kanaleve 2.1
 • Fuqia 2 x 3 W
 • Lloji i fishës Jack 3.5 mm, USB
 • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: AB003E2L

1,390 L 1,690 L

S’ka stok

Kodi i produktit

AB003E2L

Marka

SBOX

Modeli

SP-092

Frekuenca

90Hz – 20kHz

Numri i bokseve

2

Numri i kanaleve

2.1

Fuqia

2x 3W

Kontroll i volumit

PO

Lloji i fishës

Jack 3.5 mm, USB

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

Blu, E kuqe, E zezë

Garancia

1 Vit

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Drita Q

  Faleminderit super shpejtesi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Drita Q

  • Admin

   Te lumtur qe te kemi sherbyer ne menyren me te mire.

   Admin