-23%
,

BOKSE SBOX SP-02

(1 shqyrtim nga klient)

  BOKSE SBOX SP-02*

 • Numri i bokseve 2
 • Numri i kanaleve 2.1
 • Fuqia 2 x 1.5 W
 • Lloji i fishës Jack 3.5 mm, USB
 • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: AB002E2L

990 L 1290 L

Kodi i produktit

AB002E2L

Marka

SBOX

Modeli

SP-02

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Numri i bokseve

2

Numri i kanaleve

2.1

Fuqia

2 x 1.5W

Kontroll i volumit

PO

Lloji i fishës

Jack 3.5 mm, USB

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

E zezë

Garancia

1 Vit

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Henri D

  Artikull i detajuar ne pershkrim. Me besoni ky grup lodhet shume per te qene sa me te sakte me klientet.

  Henri D

  • Admin

   Te lumtur qe e degjojme kete. Ta gezoni.

   Admin