-20%

BOKSE GAMING TRUST ZIVA RGB 2.1 23644


    BOKSE GAMING TRUST ZIVA RGB 2.1 23644

  • Numri i bokseve 2
  • Numri i kanaleve 2.1
  • Fuqia: 2 x 11 W
  • Lloji i fishës Jack 3.5 mm, USB
  • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: AB022E2L

3990 L 4990 L

Kodi i produktit

AB022E2L

Marka

TRUST

Modeli

ZIVA RGB 2.1 23644

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Numri i bokseve

2

Numri i kanaleve

2.1

Fuqia

2 x 11W

Kontroll i volumit

PO

Lloji i fishës

Jack 3.5 mm, USB

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

E zezë

Garancia

6 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.