fbpx
-30%
,

BOKSE BLUETOOTH WHITE SHARK GBT-808 CONGA


  BOKSE BLUETOOTH WHITE SHARK GBT-808 CONGA

 • Marka WHITE SHARK
 • Modeli GBT-808 CONGA
 • Frekuenca 100 Hz – 20 kHz
 • Numri i bokseve 1
 • Fuqia 10W
 • Fuqia (RMS) 10W
 • Kontroll i volumit PO
 • Lidhjet Bluetooth 5.0
 • RGB PO
 • Android TV, Desktop, Iphone, Ipod, Laptop, Smart TV, Smartphone, Tablet, TV
 • 75 mm x75 mm x 149mm
 • Të tjera Suporton kartë memorie deri në 32 GB, USB, microUSB, AUX, TF card, TWS
 • Garancia 6 Muaj
 • Si të zgjedhësh audion më të mirë? Mëso më shumë

Kodi i produktit: ABEL2

3,490 L 4,990 L

Kodi i produktit

ABEL2

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GBT-808 CONGA

Ndjeshmëria

84 dB

Frekuenca

100Hz – 20kHz

Numri i bokseve

1

Fuqia

10W

Fuqia (RMS)

10W

Kontroll i volumit

PO

Lidhjet

Bluetooth

RGB

PO

Përdorimi

Android TV, Desktop, Iphone, Ipod, Laptop, Smart TV, Smartphone, Tablet, TV

Përmasat

75 mm x75 mm x 149mm

Të tjera

Suporton kartë memorie deri në 32 GB, USB, microUSB, AUX, TF card, TWS

Ngjyra

Black, White

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.