-18%

BOKSE BLUETOOTH TRUST ZOWY COMPACT 23745


    BOKSE BLUETOOTH TRUST ZOWY COMPACT 23745

  • Numri i bokseve 1
  • Lidhje Bluetooth, 3.5 mm
  • Fuqia 2 x 5 W
  • Vend për kartë memorie
  • Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet

Kodi i produktit: ABB001E2L

3290 L 3990 L

Kodi i produktit

ABB001E2L

Marka

TRUST

Modeli

ZOWY COMPACT 23745

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Numri i bokseve

2

Fuqia

2 x 5W

Kontroll i volumit

PO

Lidhjet

3.5 mm, Bluetooth

Distanca

10 m

Përdorimi

Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet

Të tjera

Suporton kartë memorie

Ngjyra

E zezë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.