fbpx
-14%

BOKSE BLUETOOTH TRUST MIRO COMPACT 23836


    BOKSE BLUETOOTH TRUST MIRO COMPACT 23836

  • Numri i bokseve 1
  • Lidhje Bluetooth, 3.5 mm
  • Fuqia 10 W
  • Kapaciteti i baterisë 800 mAh
  • Vend për kartë memorie
  • Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet

Kodi i produktit: AB021E2L

2,990 L 3,490 L

Kodi i produktit

AB021E2L

Marka

TRUST

Modeli

MIRO COMPACT 23836

Frekuenca

20Hz – 20kHz

Numri i bokseve

1

Fuqia

10W

Kontroll i volumit

PO

Kapaciteti i baterisë

800 mAh

Lidhjet

1x 3.5mm, Bluetooth

Distanca

10m

Përdorimi

Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet

Të tjera

Suporton kartë memorie

Ngjyra

E zezë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.