-23%
,

BOKSE BLUETOOTH TRUST ARVA ILLUMINATED 23820

Disponueshmëria:

S’ka stok


  BOKSE BLUETOOTH TRUST ARVA ILLUMINATED 23820

 • Marka TRUST
 • Modeli ARVA ILLUMINATED 23820
 • Frekuenca 20 Hz – 20 kHz
 • Numri i bokseve 2
 • Fuqia 10W
 • Fuqia (RMS) 10W
 • Kontroll i volumit PO
 • Lidhjet 3.5 mm & Bluetooth
 • RGB PO
 • Android TV, Desktop, Iphone, Ipod, Laptop, Smart TV, Smartphone, Tablet, TV
 • 205 mm x 87 mm x 110 mm
 • Garancia 6 Muaj
 • Si të zgjedhësh audion më të mirë? Mëso më shumë

Kodi i produktit: ABB003E2L

4990 L 6490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

AB025E2L

Marka

TRUST

Modeli

ARVA ILLUMINATED 23820

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Numri i bokseve

2

Fuqia

20W

Fuqia (RMS)

10W

Kontroll i volumit

PO

Lidhjet

3.5 mm, Bluetooth

RGB

PO

Përdorimi

Android TV, Desktop, Iphone, Ipod, Laptop, Smart TV, Smartphone, Tablet, TV

Përmasat

205 mm x 87 mm x 110 mm

Ngjyra

Black

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.