-17%
,

BOKSE BLUETOOTH SBOX BT-801


  BOKSE BLUETOOTH SBOX BT-801

 • Marka SBOX
 • Modeli BT-801
 • Numri i bokseve 1
 • Lidhje Bluetooth
 • Fuqia 8W
 • Distanca 10 m
 • Materiali Gomë, Pëlhurë, Plastik
 • Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet
 • Permasat 105 mm x105 mm x 150 mm
 • Të tjera USB, Bluetooth, Memory Card, AUX
 • Garancia 6 muaj
 • Si të zgjedhësh audion më të mirë? Mëso më shumë

Kodi i produktit: ABB002E2L

2490 L 2990 L

Kodi i produktit

ABB002E2L

Marka

SBOX

Modeli

BT-801

Frekuenca

100 Hz – 20 kHz

Numri i bokseve

1

Fuqia

8W

Lidhjet

Bluetooth

Distanca

10 m

Materiali

Gomë, Pëlhurë, Plastik

Përmasat

105 mm x 105 mm x 150 mm

Të tjera

USB, Bluetooth, Memory Card, AUX

Ngjyra

E zezë

Përdorimi

Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.