-28%
,

BOKSE BLUETOOTH SBOX BT-160

(3 shqyrtime nga klientë)

  BOKSE BLUETOOTH SBOX BT-160*

 • Numri i bokseve 1
 • Lidhje Bluetooth 2.1+ERD
 • Fuqia 3 W
 • Kapaciteti i baterisë 300 mAh
 • Të tjera Radio dhe vend për kartë memorie
 • Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet

Kodi i produktit: AB004E2L

1290 L 1790 L

Kodi i produktit

AB004E2L

Marka

SBOX

Modeli

BT-160

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Numri i bokseve

1

Numri i kanaleve

N/A

Fuqia

3W

Kontroll i volumit

PO

Kapaciteti i baterisë

300 mAh

Lidhjet

Bluetooth 2.1+ERD

Distanca

10 m

Përdorimi

Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet

Të tjera

Radio, Kartë memorie

Ngjyra

Blu, E kuqe, E zezë

Garancia

1 Vit

5.0 përgjithshëm
3
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Arta M

  Lehte te gjesh atë që po kërkon.

  Arta M

  • Admin

   Faleminderit

   Admin

 2. Dani R

  Shume i mire ja vlen per cmimin.

  Dani R

  • Admin

   Te lumtur qe e degjojme kete. Ta gezoni

   Admin

 3. Marinela C

  Ja bleva gjyshit per radio. Cdo gje ne rregull

  Marinela C

  • Admin

   Faleminderit per blerjen nga NE

   Admin