-17%

BOKSE BLUETOOTH SBOX BT-12


    BOKSE BLUETOOTH SBOX BT-12

  • Numri i bokseve 1
  • Lidhje Bluetooth 2.1+ERD
  • Fuqia 3 W
  • Kapaciteti i baterisë 300 mAh
  • Të tjera Radio dhe vend për kartë memorie
  • Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet

Kodi i produktit: AB020E2L

1890 L 2290 L

Kodi i produktit

AB020E2L

Marka

SBOX

Modeli

BT-12

Frekuenca

100 Hz – 20 kHz

Numri i bokseve

1

Fuqia

3W

Kapaciteti i baterisë

300 mAh

Lidhjet

Bluetooth 2.1+ERD

Distanca

10 m

Përdorimi

Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet

Të tjera

Radio, Kartë memorie

Ngjyra

E zezë

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.